ARCHIV

FOTOGALERIE 2021

I v letošním roce budeme v průběhu tábora přidávát fotky. Fotogalerii 2021 najdete ZDE

AKTUÁLNÍ INFORMACE!!!

Zdravíme všechny,

rádi bychom Vás informovali o nových událostech týkajících se letních táborů v tuzemsku za dané situace. 8.6.2021 - Konečně se k nám dostalo nové Mimořádné opatření vlády, podle kterého budete na letní tábor v ČR potřebovat jedno z následujících:

1) Negativní PCR test - ne starší než 7 dní
2) Negativní Antigenní test z odběrového místa - ne starší než 72 hodin
3) Osvědčení o prodělaném covidu - ne před více než 180 dny
4) Potvrzení o očkování - 22 dní od první dávky

TÁBOR 2021

Tábor se uskuteční v termínu 1.7.-17.7. Informace zde.

Letos navštívíme Školu čar a kouzel v Bradavicích. Škola byla před více než tisíci lety založena čtyřmi největšími čarodějkami a čaroději té doby – Godrikem Nebelvírem, Helgou z Mrzimoru, Rowenou z Havraspáru a Salazarem Zmijozelem. Podle nich byly pojmenovány čtyři koleje – Nebelvír, Mrzimor, Havraspár a Zmijozel. Heslem školy je Draco dormiens nunquam titillandus – „Nikdy nelechtej spícího draka“. Na začátku budete zařazeni do jedné z kolejí a poté může vaše studium začít. Kouzelné formule, studium kouzelných tvorů, lektvary, to vše a mnohem víc na vás čeká v Bradavicích. Studenti se do školy dostanou autobusem, který odjede 1. července z vítkovického nádraží v osm hodin z nástupiště 9 a 3/4.

plakat

FOTO 2020

Celá fotogalerie

TÁBOR 2020

Tábor se uskuteční v termínu 1.7.-18.7. Informace zde.

Nacházíme se ve Skyrimu – nejsevernější provincii Tamrielské říše, která se skládá z hor, zasněžených tunder, rozsáhlých borových lesů, močálů a arktických oblastí. Skyrim je rozdělen na devět držav, v jejichž čele stojí jarlové. Naši hrdinové do této země přicházejí z různých koutů Tamrielu, aby prozkoumali její tajemství, přičemž budou moci rozvíjet své rytířské, magické a zlodějské dovednosti. Největší záhada, se kterou se na svých cestách setkají, se pojí se Svitkem Předků. Pradávným textem, ukrývajícím proroctví o věčném zatmění Slunce. Tohoto svitku se snaží zmocnit legie upírů známých jako klan Volkiharů, pod vedením lorda Harkona, neboť díky věčné moci by upíři převzali vládu nad celým světem. Zabránit se jim v tom však snaží Dawnguard, frakce lovců upírů, plná cvičených bojovníků a mistrovských střelců z kuše, jejichž hlavním cílem je zbavit Skyrim všech upírů. Hrdinové proto budou stát před těžkou volbou. Připojí se k Dawnguardu a zničí Volkiharský klan, nebo pomohou upírům k dosažení nikdy nekončící noci?

plakat

Foto a video z 50. tábora


Foto a video ke stažení ZDE.


50. VÝROČÍ TÁBORA VATRA

Ahoj všem přátelům a kamarádům,
jak jistě víte, letošní ročník tábora Vatra je jubilejní 50. a jako každých 10 let, tak i letos se bude konat slavnostní oheň.
Všichni vedoucí Vás srdečně zvou k příjemnému posezení u ohně.

Informace jak se k nám dostat naleznete ZDE.

Pozvánka k ohni Pozvánka k ohni


CELOTÁBOROVÁ HRA 2018

Letní tábor 2018
Copyright © 2015 TOM 4319 VATRA | Všechna práva vyhrazena