ÚVOD

TÁBOR 2024

Vítejte ve světě Pandory, neuvěřitelného místa plného zázraků, dobrodružství a nebezpečí! Na této fantastické planetě, vzdálené daleko ve vesmíru, se setkáváme s neuvěřitelnými bytostmi a kouzly, které překračují naši nejdivočejší představivost.

Prozkoumávání Pandory není jen dobrodružstvím, ale i zkouškou. Zde se střetáváme s divokými zvířaty a neznámými rostlinami, které skrývají tajemství i nebezpečí. Ale také zde objevujeme krásu a sílu přírody, která nám dává naději a sílu.

Během našeho dobrodružství na Pandoře se setkáme s mnoha výzvami a rozhodnutími, která ovlivní osud celého světa. Připravte se na neuvěřitelné dobrodružství, kde vaše schopnosti a odvaha budou klíčovými faktory pro přežití a úspěch. Jsme připraveni prozkoumat tajemství Pandorie a stát se hrdiny tohoto úžasného světa? Naše dobrodružství teprve začíná!

Tábor se uskuteční v termínu 1.7-13.7.2024 Cena tábora je stanovena na 5550 Kč,- Informace zde. plakatTÁBOR 2023

Tábor se uskuteční v termínu 3.7.-15.7. 2023 Cena tábora je stanovena na 5150 Kč,- Informace zde.

plakat

FOTOGALERIE 2022

I v letošním roce budeme v průběhu tábora přidávát fotky. Fotogalerii 2022 najdete ZDE

TÁBOR 2022

Tábor se uskuteční v termínu 4.7.-16.7. Informace zde.

Kdysi dávno v jedné předaleké galaxii.... Takto začíná každá epizoda Hvězných válek a v letošním roce se podíváme do tohoto obrovského světa. Setkáš se s Anakinem Skywalkerem, nadějným rytířem Jedi anebo tím co se z něj stalo, když padl k temné straně síly, Darthem Vaderem? Kdo ví jaké příběhy na tebe čekají. Vrhni se do světa, ve kterém neustále zuří konflikt mezi Temnou a Světlou stranou síly. Na kterou stranu se přidáš? Na stranu Jediů, řádu bojovníků, ochraňující za pomocí mystické Síly mír a spravedlnost v galaxii nebo na stranu Sithů, kteří se od pradávna snaží zničit všechny Jedie, touží po nezměrné moci a usilují o ovládnutí galaxie?

plakat
Copyright © 2015 TOM 4319 VATRA | Všechna práva vyhrazena